HAKKIMIZDA

2

006 Yılından bu yana gelen tecrübe ve birikimlerimiz ile AltınŞehir Gıda A.Ş. tarafından 2012 yılında tescil edilen markamız sektördeki profesyonel bakış açısının getirdiği gereklilik ve ihtiyaç doğrultusunda Mersin yöremize özgü Tantuni kebap çeşidini bir dünya markası olarak temsil etmek adına faaliyetlerine başlamıştır.

Fastfood alanında emin ve doğru işletmelerle büyüyen firmamız MrkTantuni olarak ilk işletmesini 2012 yılının sonlarında hizmete sokmuştur.16 ülkede yayılan Mr.Kumpir tecrübesi ile çok özel ve yöresel olan Tantuni kebap çeşidi ile harmanlayan Mrk Tantuni bugün aynı çatı altında profesyonel bir ekip ile yönetilirken 2017 yılında tüm yatırımcı adaylarına en karlı yatırımı sunmak adına sisteminin tüm alt yapısını tamamlamış bulunmaktadır.

Tantuni yöresel yemeğinin zengin Türk damak tadı ve Anadolu mutfağından gelerek özel yapım aşamalarını ve tadını standardize ederek usta farklılıklarını da aşan Mrk Tantuni ile hem keyifli hem de basit operasyon sistemleri ile büyümek ve zincirimize katılmak için sizleri de mutlaka bir kahve içimi yatırım sohbetimize davet ediyoruz.

Anadolu mutfağımızın Mersin yöresinde ki bu tadı Kumpir de yaptığımız gibi bizimle beraber tüm dünya da bir marka olması hedefine sizde ortak olmak isterseniz biz buradayız.

VİZYON

A

ltınŞehir Gıda A.Ş. olarak doğru ve dürüst ticari koşullarda bir ekip olarak markalarımıza bağlı tüm işletmelerde en iyi hizmeti sunmak.

MİSYON

A

ltınŞehir Gıda A.Ş. olarak Türk mutfağının ve Türk mutfak kültürümüzü spesifik ürünlerle tüm Dünya ya tanıtmak.

İLETİŞİM

Küçük Piyale Mh. Zincirlikuyu Cd. Kastel İş Merkezi B-Blok No. 26/6
+90 212 347 2780
info@mrktantuni.com

stanbul MarmaraPark AVM Güzelyurt Mahallesi, Marmara Caddesi No:31, 34524 Esenyurt/Avcılar/İstanbul
+90 216 504 5918
info@mrktantuni.com

ZİYA GÖKALP Mah. SÜLEYMAN DEMİREL Bul. MALL OF İSTANBUL AVM Apt. No: 7 F / 541 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL
+90 212 801 8845
info@mrktantuni.com

Zafer Mah. Adile Naşit Bulvarı No:1 City Center Residence Kat:4 No:39
Esenyurt/ İSTANBUL, TÜRKİYE
+90 212
info@mrktantuni.com